
UV/LED лампа SUN G5 Maх для манікюру та педикюру з дисплеєм 200 Вт. Бірюзовий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000178
468 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 741-90-00
Менеджер
- +380 (93) 741-90-00Менеджер
- +380 (99) 741-90-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальні лампи SUN G5 Maх зроблені з якісних матеріалів і діоди в них не блимають, тому служать довго. UV/LED лампа SUN G5 Maх дуже потужна і швидка як "пічка", полемізує гель-лак за 10 секунд. Вона поєднала в собі стиль, красу та супер потужність.
Лампа складається з 48 діодів, за допомогою яких гель-лак, гель та інші матеріали полемізують за лічені секунд.
Технічні характеристики:
- Потужність: 200 W
- Напруга: 100-240 V 50/60 Hz
- Кількість світлодіодів: 48 шт., ресурс 50000 годин
- Сенсор: є;
- Таймер: 10,30,60, 9сек;
- Дно: знімне
- Розмір (+/-): 185*180*80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість світлодіодів | 48 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 468 ₴






