
UV/LED лампа T5 для сушіння гель лаку та гелю LED з дисплеєм 72 Вт. Рожевий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000172
468 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 741-90-00
Менеджер
- +380 (93) 741-90-00Менеджер
- +380 (99) 741-90-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальна лампа Т5 72 Вт LED/UV призначена для швидкого та безпечного сушіння гель-лаків та інших матеріалів для нігтьового сервісу, заснованих на гелі. Цей інноваційний пристрій стане незамінним помічником для професійних майстрів манікюру, що працюють в індустрії краси.
Особливості та переваги лампи Т5 72 Вт LED/UV:
Лампа виконана у пластиковому корпусі та оснащена 36 світлодіодами, які забезпечують безпечне освітлення без шкоди для нігтів, шкіри та очей. Вбудований датчик руху дозволяє автоматично вмикати лампу при наближенні руки.
Основні технічні характеристики:
- Потужність: 72 Вт.;
- Кількість світлодіодів: 36 штук;
- Режими таймера: 10, 30, 60 та 99 сек;
- Термін служби світлодіодів: до 50000 годин;
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 72 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 468 ₴







