
Лампа UV/LED Sun С3 Plus для манікюру та педикюру, 54 Вт. Золото
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000032
365 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 741-90-00Менеджер
- +380 (99) 741-90-00Менеджер
Лампа UV/LED Sun С3 Plus для манікюру та педикюру, 54 Вт.
UV/LED світлодіодна лампа Sun С3 Plus оснащена таймером на 10, 30, 60, 99 секунд для автоматичного використання, стане відмінним допоміжним приладом на столі у будь-якого професіонала, що займається манікюрним сервісом, або любителя. Також вона має низькотемпературний режим для комфортнішого процесу полімеризації. Завдяки компактним розмірам та лаконічному дизайну вона стильно виглядає, а за рахунок наявності всіх необхідних функцій спростить та прискорить процес роботи з гелевими лаками, фарбами та гелями, сприйнятливими до спектру led-хвиль. Увімкнення/вимикання приладу здійснюється шляхом приміщення всередину нього руки та її подальшого забирання, оскільки він оснащений датчиком руху.
- Кількість світлодіодів: 24 шт.
- Використання: для рук та ніг
- Таймер на 10сек 30сек 60сек 99сек
- Розміри: 22 см x 19,5 см x 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 54 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Колір | Золотистий |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 105 мм |
- Ціна: 365 ₴



