
UV/LED лампа нового покоління SUN S8 Pro для сушіння гель-лаку з датчиком руху, 268 Вт. Білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000026
492 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 741-90-00
Менеджер
- +380 (93) 741-90-00Менеджер
- +380 (99) 741-90-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна UV/LED лампа нового покоління SUN S8 Pro потужністю 268 W. з новою технологією подвійного джерела світла, охоплює широкий спектр ультрафіолетового діапазону, підходить для сушіння всіх видів гель-лаків. А незвичайний дизайн, який підсвічується під час роботи лампи – не залишить байдужим нікого!
- Підходить для всіх видів гелю.
- Велика потужність для високої ефективності роботи, заощаджує більше часу.
- Знімне дно/відділювана основа для легкого очищення.
4 варіанти використання таймера:
- 10S - для тонкого гель-лаку;
- 30S-для звичайного кольору;
- 60S – для темного кольору або густого гель-лаку;
- 99S – для безболісного режиму низького нагріву.
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 57 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20.7 мм |
| Ширина | 23.1 мм |
| Висота | 12 мм |
- Ціна: 492 ₴




