
Професійна UV/LED лампа SUNone Platinum для манікюру і педикюру, 48 Вт.Pink
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000308
327 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 741-90-00Менеджер
- +380 (99) 741-90-00Менеджер
LED + UV лампа для нігтів Sun One яка чудово підійде не лише для будинку, але і для салонів краси. Лампа для полімеризації SUN One має декілька налаштувань часу що робить її дуже зручною у використанні і стане незамінним помічником майстра манікюру. Вам зовсім не потрібно стежити за часом твердіння лаку. UV LED лампа Sun One здатна пропрацювати до 50000 годин.
УФ LED лампа світлодіодна Sun One 48 Вт і 24 Вт оснащена таймером на 5, 30 і 60 секунд, має два потужностні режими і стане відмінним допоміжним приладом на столі у будь-якого професіонала, що займається манікюрним сервісом, або любителя. Завдяки компактним розмірам і лаконічному дизайну вона стильно виглядає, а за рахунок наявності усіх необхідних функцій спростить і прискорить процес роботи з лаками гелів, фарбами і гелями, сприйнятливими до спектру led- хвиль. Включення/виключення приладу робиться шляхом приміщення всередину його руки і її подальшого прибирання, оскільки він оснащений датчиком руху. Дно снимLED + UV лампа для нігтів Sun One яка чудово підійде не лише для будинку, але і для салонів краси. Лампа для полімеризації SUN One має декілька налаштувань часу що робить її дуже зручною у використанні і стане незамінним помічником майстра манікюру. Вам зовсім не потрібно стежити за часом твердіння лаку. UV LED лампа Sun One здатна пропрацювати до 50000 годин. УФ LED лампа світлодіодна Sun One 48 Вт і 24 Вт оснащена таймером на 5, 30 і 60 секунд, має два потужностні режими і стане відмінним допоміжним приладом на столі у будь-якого професіонала, що займається манікюрним сервісом, або любителя. Завдяки компактним розмірам і лаконічному дизайну вона стильно виглядає, а за рахунок наявності усіх необхідних функцій спростить і прискорить процес роботи з лаками гелів, фарбами і гелями, сприйнятливими до спектру led- хвиль. Включення/виключення приладу робиться шляхом приміщення всередину його руки і її подальшого прибирання, оскільки він оснащений датчиком руху. Дно знімається і кріпиться за допомогою магнітів.
Технічні характеристики:
- Тип: LED / UV;
- довжина хвилі : 365 + 405nm;
- потужність: 48Вт;
- номінальна потужність: DC24V / 1.5A;
- габарити лампи : 15 х 8,5 х 19 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Колір | Рожевий |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 327 ₴

