
Підлогова лампа-лупа L-037C (х18) з регулятором яскравості та гнучкою ніжкою, підставка на 5 коліщатках, 24 Вт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 001168
1 275 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 741-90-00
Менеджер
- +380 (93) 741-90-00Менеджер
- +380 (99) 741-90-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа забезпечує необхідне освітлення для виконання різноманітних процедур і деталізацію розглянутого об'єкта. У разі збільшення робочої поверхні працювати з дрібними деталями стане набагато простіше. Застосування даного приладу виключає ряд помилок під час виконання процедур, оскільки підвищується точність та уважність. В основу лампи є спеціальний контейнер (кришкою, що закривається) можна засипати пісок або налити воду, для стійкості лампи.
Технічні характеристики :
- діаметр лінзи: 10 см
- Пластиковий корпус, вузька кільцева рамка забезпечує максимальний огляд.
- тип кріплення: підлоговий
- Колір білий;
- Зовнішній діаметр лампи: 22 см
- Довжина верхньої частини ніжки: 37 см.
- Довжина нижньої частини ніжки: 37 см.
- Довжина незгинальної частини штатива: 80 см
- Діаметр підставки: 32 см
- Висота підставки: 18 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Ступінь збільшення | 18 дптр |
| Діаметр лінзи | 10 см |
| Висота | 162 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 1 275 ₴




