
UV/LED лампа SUN S18 для манікюру та педикюру з LED дисплеєм, 268 Вт. Чорний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000165
693 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 741-90-00
Менеджер
- +380 (93) 741-90-00Менеджер
- +380 (99) 741-90-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа SUN S18 призначена для полімеризації гель-лаків (шеллак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель). SUN - це новітня технологія подвійного джерела світла, яка реалізується за рахунок з'єднання УФ лампочки і LED діода (2 в 1).
Технічні характеристики:
- - Таймер: 10, 30, 60 та 99 секунд;
- - дно знімне (метал);
- - сенсор: Так;
- - напруга (В): 100-240;
- - 66 світлодіодів
- - потужність: 268 вт.
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно, Захист від перегріву |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 693 ₴



